slični izrazi i sinonimi u savremenom hrvatskom, slovenskom i srpskom
Sličnost riječi ili fraza u rezultatima zavisi od toga, koliko puta se riječ ili fraza pojavlja u sličnom kontekstu kao "szalai".
Sličnost riječi ili fraza u rezultatima zavisi od toga, koliko puta se riječ ili fraza pojavlja u sličnom kontekstu kao "{{ realQuery}}".
Kliknite za traženje
Nema rezultata
Upotrebite okvir za traženje.
Primjeri iz općenitog korpusa
Korpus hrWac
hrWaC je korpus hrvatskog jezika (Clarin.si)
izjednačili u 39. minuti također iz jedanaesterca ( Szalai ) . Slovenski sudac bio je vrlo lak na okidaču tako
Hipnodizajn
oglas
Svensson Pobjednički zgoditak za Mainz postigao je Adam Szalai u 78. minuti . Mađar je sjajno primio loptu okrenut
strijelac drugog pogotka u 25. je minuti bio Mađar Adam Szalai . Za dobru igru ga je, priznao je, motivirao Ivan
Jedna od meta Arsenea Wengera, napadač Mainza Adam Szalai , smiruje priče oko njegovog eventualnog prelaska
natjecanja . Jedini je gol za goste postigao Adam Szalai u 68. minuti susreta, ali bilo je to premalo za
između kluba i zainteresiranih strana, izjavio je Szalai za njemačku televiziju . Ne vjerujem da ću tako skoro
Bob Deacon iz Velike Britanije . Prema mišljenju J. Szalai o pitanju siromaštva, njegovim uzrocima i načinima
dug već na poluvremenu ", oduševljeno je ispričao Szalai za Sky . PROZORI I VRATA ( testni sadržaj
tranziciji : debate i dileme . O tome je govorila Julia Szalai iz Mađarske te Bob Deacon iz Velike Britanije . Prema
pogodak Mainza . Krvnik Mandžine momčadi bio je Mađar Szalai Mladen Petrić nije igrao za Hamburger SV koji je
dva puta trebao poentirati . Najbolje je šanse imao Szalai u drugom dijelu . U samo dvije minute ( 53. i 54.
Hoffenheim s 3 - 0, a apsolutni je junak bio Mađar Adam Szalai koji je postigao sva tri pogotka . Izjednačio se
strijelca, zabili su Rasmussen, Soto, Schürrle i Szalai Lako uočavam Barićeve pogreške jer sam
a gledateljstvo su iznenadili Schürrle, Holtby i Szalai kada su se dohvatili instrumenata ( gitare i bubnjevi
pobijedio Hoffenheim s 3:0, a sva tri gola zabio je Adam Szalai ( 21, 46, 64 ), dok Ivan Klasnić nije bio niti
Svenssona u 45., da bi konačan rezultat postavio Szalai u 77. minuti Ljubu N. ( 60 ) iz Gustirne
srušen i sudac opravdano pokazuje na bijelu točku, Szalai namješta loptu puca i promašuje . Mainz je i dalje
u blizini Belog Manastira Elizabeta Keteš i Imre Szalai . Sretni dobitnici nisu mogli vjerovati kada smo
plenarne sjednice predavanja su održali : dr. Julia Szalai o dinamici siromaštva i utjecaju EU-a na strategiju
siromašni dobivaju samo marginalnu materijalnu pomoć . J. Szalai smatra da je u socijalnoj politici, posebno postsocijalističkih
vlast su došli krajnje nacionalistički orijentirani Szalai " i Njilaši " . U tom je razdoblju bilo uhićeno puno
svlačionice . Pred kolegu i suparnika u napadu Adama Szalaija postavio je prije utakmice protiv Augsburga zanimljiv
. Temesi piše o glavnom statusu grada Budimpešte, Szalai o posebnom statusu sela u Mađarskoj, a Tabit o gradovima
je nastupio u znamenitoj Sydney Opera House ANTAL SZALAI - porijeklom iz obitelji romskih glazbenika, već
nedjelju očekuje domaći dvoboj protiv Bayera . Inače, Szalai je postao tek drugi igrač Mainza koji je u Bundesligi
nastupit će vokalistice Nela Šarić, Marta Musap, Agnes Szalai i Eva Toth, te Ana Lakić na flauti, Toka Szabolcs
adresu .. Andre Schuerrle ( L ) i Adam Szalai ( R ) Nogometaši Mainza napravili su senzaciju u
devetku, kandidati za istu su Luis Suarez, Adam Szalai i Fernando Llorente, od te trojice daleko najbolje
su mu, zanimljivo, bili uvodni pogoci u sezoni . Szalai za 3 - 1 i Caligiuri za 4 - 2 konstantno su povećavali
lokacija . Živopisne ulice Rijeke, Foto : László Szalai / Wikimedia Radi se o bogatom programu u rasponu
i svjetsku reputaciju . Jedan od takvih je ANTAL SZALAI GIPSY BAND koji se ističe brigom za očuvanjem autentičnog
Ozil, Vasiljev i Kranjčar u vezi te Llorente, Szalai i Matavž u napadu PREDSJEDNIK Francuske
Özil, Konstantin Vasiljev, Fernando Llorente, Adam Szalai i Tim Matavž Od početka studenog ukida
2000. godine sagledavajući prilike u Mađarskoj Julia Szalai zaključuje da se ' ' u što hitnijem roku i to na
Martina Lazar na orguljama, te Eva Toth, alt i Agnes Szalai , sopran Prigovor Gradonačelnik Vrančić
Mađari . Šanse su propustili prvo Dzsudzsák, pa Adam Szalai koji je tijekom ogleda barem dva puta trebao poentirati
suvremene tekovine mađarske umjetničke scene . Borbála Szalai u svome je radu poglavito orijentirana na mlade umjetnike
su bile Nela Šarić, Marta Musap, Eva Toth i Agnes Szalai , dok su Toka Szabolcs i Martina Lazar svirali solo
ozbiljnog napada ponovno se zatresla mreža Freiburga . Szalai je prirpemio priliku i spustio loptu na nogu Zimlinga
izvanrednim solističkim nastupima . Ukratko, ANTAL SZALAI je zasigurno jedan od najpopularnijih mađarskih "
samouprave u Mađarskoj bave se prof. István Temesi, Ándras Szalai i Renáta Tábit . Temesi piše o glavnom statusu grada
Müllera i njihovog najboljeg strijelca madjara Adam Szalaia koji zajedno sa Madzukicem predvodi listu strijelaca
Indiji, Kini i SAD . Ističe se podatak da su ANTAL SZALAI GIPSY BAND prvi mađarski folklorni ansambl koji je
kazneni udarac, budući je u šesnaestercu faulirao Adáma Szalaia Ivan Rakitić odigrao je svih 90 minuta za Schalke
Mainzovi nogometaši opet zabili, majstorski je to učinio Szalai , koji je primio loptu leđima okrenut golu, sjajno
Igrače Sandora Egervarija u vodstvo je doveo Adam Szalai , napadač njemačkog lidera Mainza, u 50. minuti
Redatelj i koreograf Ernö Molnar . Dirigent : Antal Szalai . Program : F. Lehár, E. Kálmán, J. Strauss, F.
glavi tajnik Sandor Berzy, projekt-menadžer Peter Szalai , te Attila Abraham, predsjednik ureda za nacionalni
Milidrag Šmit, Hrvatska, Anna Kende, Mađarska, Julia Szalai , Mađarska, Daniela Dimitrievska, Makedonija,
U ovom korpusu nema primjera upotrebe za taj izraz.