sorodni izrazi in sinonimi v sodobni slovenščini, hrvaščini in srbščini
Podobnost besed in fraz med rezultati je odvisna od tega, kolikokrat se beseda ali fraza pojavi v podobnem stavčnem kontekstu kot "beno udrih".
Podobnost besed in fraz med rezultati je odvisna od tega, kolikokrat se beseda ali fraza pojavi v podobnem stavčnem kontekstu kot "{{ realQuery}}".
povzročal Gianmarco Pozzecco, ki je v prvem polčasu dosegel deset točk. Igralca Vareseja si bo najbolj zapomnil Beno Udrih , saj se je 190 centimetrov visok organizator "azzurov" z njim ves čas poigraval. Jaka Lakovič, ki je zamenjal
tekmecem iz San Antonia, za katerega nastopata tudi dva slovenska reprezentanta - Radoslav Rašo Nesterović in Beno Udrih . Po porazu v letošnjem finalu je Brown predčasno razdrl pogodbo z Detroitom, hoteli so ga v Clevelandu za
, aktivna pa bosta tudi oba Slovenca. Goran Dragić bo s svojim Phoenixom gostoval pri moštvu Charlotte Bobcats , Beno Udrih pa bo v dresu Milwaukee Bucksov gostil Memphis Grizzlies. Tekmo za Belo hišo lahko spremljete tudi s pomočjo naše
vrat. Z 1:1 je Arsenal zamudil priložnost, da se povzpne na vrh lestvice, Spurs pa še vedno ostajajo neporaženi . Beno Udrih je v ligi NBA z Detroit Pistons izgubil na gostovanju pri Phoenix Suns s 100:107, Saša Vujačić je z New York Knicks s
je po porazu v Washnigotnu s 121:112 ostal Milwaukee, ki mu nista pomagali niti zmagi New Yorka in Philadelphie . Beno Udrih se v šestih minutah ni vpisal med strelce. San Antonio je na gostujoči turneji v treh zaporednih večerih opravil
zmago. Sonca so sicer v noči na petek v napetem obračunu premagale LA Clipperse s 93:90. Blizu konca sezone je tudi Beno Udrih , ki je z Milwaukeejem izgubil na gostovanju pri Indiani s 118:110. Udrih je v 16 minutah dosegel pet točk. Bucksi
na njegovo vlogo v moštvu je po dogovoru s selektorjem Memijem Bečirovićem priprave predčasno zapustil Beno Udrih . V slovenski ekipi pa je manjkal tudi najboljši posameznik Slovenije na zadnjem evropskem prvenstvu na
NBA, ki ste ga na veliko sceno porinili vi, ko ste bili v Snaideru. No, pa saj ni samo on tisti, ki ga ni zraven. Tudi Beno Udrih je prišel samo enkrat. Po naključju se je izgubil, na cedilu ga je pustila navigacijska naprava. .. ( smeh ) Ni
Kruščić. ( žz ) LJUBLJANA - Na tekmi košarkarske evrolige bo nasproti Olimpiji v dresu Maccabija stal tudi Beno Udrih , ki je zadnji dve sezoni nosil zeleno - beli dres. Pred letošnjo se je podal v tujino in si kljub mladosti hitro
tiče ni nobenih problemov, saj zelo rad igram tekme, tako da mi to na nek način celo ugaja. "Slovenec v Maccabiju Beno Udrih ( levo ) se veliko druži s Hrvatom Nikolo Vujčićem, ki je tudi prvi strelec izraelske ekipe. Foto: Luka Cjuha
( 1980, 198 ), 11 Yotam Halperin ( 1984, 193 ), 12 Yoav Saffar ( 1975, 206 ), 13 David Bluthenthal ( 1980, 201 ), 14 Beno Udrih ( 1982, 194 ), 15 Huseyin Bešok ( 1975, 212 ), trener: David Blatt. LJUBLJANA Včeraj ponoči sta v zavetju teme in
najbolj zaznamovali iztekajoče se leto 2010. Najboljši športnik in. .. Slovenski košarkarski reprezentant Beno Udrih je v noči na sredo v Ligi NBA na tekmi med Sacramentom in Golden Stateom dosegel nov slovenski rekord. Po Goranu
košarkarski ligi NBA ponoči ugnali Portland Trail Blazers po podaljšku s 120:113. Slovenski košarkar Beno Udrih kljub dodatnemu delu igre v dresu Detroita vnovič ni dobil priložnosti. Pri Detroitu je Marcus Morris dosegel
jezerniki so premagali Detroit s 103:90, Vujačič je prispeval dve točki. Boljši točkovni izkupiček sta imela Beno Udrih . .. Hokejisti Los Angelesa so na sinočnji tekmi severnoameriške lige NHL doživeli prvi poraz na domačem ledu v
New Yorka, ki so bili boljši z 113:106. Odločilna je bila druga četrtina, ki so jo Knicks dobili kar za 18 točk . Beno Udrih je tokrat tekmo začel s. .. Po dobrem tednu so nama iz agencije sporočili krasno novico, in sicer da so našli ravno
V tem korpusu ni primerov rabe za ta izraz.