sorodni izrazi in sinonimi v sodobni slovenščini, hrvaščini in srbščini
Podobnost besed in fraz med rezultati je odvisna od tega, kolikokrat se beseda ali fraza pojavi v podobnem stavčnem kontekstu kot "boštjan nachbar".
Podobnost besed in fraz med rezultati je odvisna od tega, kolikokrat se beseda ali fraza pojavi v podobnem stavčnem kontekstu kot "{{ realQuery}}".
pa je bil "najširši" Široki, ki je zmogel osem točk. Za navdušenje na tribunah je ob koncu prvega polčasa poskrbel Boštjan Nachbar z dvema izvrstnima zabijanjema. Izida 1. kroga: Izrael - BiH 89:37 ( 40:16 ), Slovenija - Belorusija 101:44 (
se je pogumno prerival, toda Američana z logotipom NBA lige na desnem ramenu ni ustavil in zmaga je odšla v Izrael . Boštjan Nachbar - 6: Nihče ni popoln. Zdravniki so trdili, da bo z njimi vse O. K., toda bilo je K. O. Vročina, slabost in šest minut je
. Ljubljana - Čeprav je svetovno prvenstvo na Japonskem za mlade košarkarje velika neznanka, je prvo ime ekipe Boštjan Nachbar zadnje dni sproščeno opravil zadnje priprave. » Kogar ni, brez tega se mora, « pravi, ker je zlati evropski rod
. S prihodom trenerja Mikea d'Antonia si več priložnosti na parketu v svoji drugi sezoni pri Benettonu obeta Boštjan Nachbar . V Pesaru pa bo nadaljeval tudi Marko Tušek, ki je lani s Scavolinijem sklenil dveletno pogodbo in bo potem, kot
, skakalec Robert Kranjec, rokometaša Iztok Puc in Uroš Zorman, košarkarji Raša Nesterović, Primož Brezec in Boštjan Nachbar ter predstavnica žensk, rokometašica Tanja Oder. Med glasbenimi zvezdami je bilo opaziti Vilija Resnika ,
) ob porazu z Romo z 81:84 - 21 točk ( za 2 - 7:12 ) in 7 skokov, Marko Milič - 10 točk ( za 2 - 2:5, za 3 - 2:3 ) in 3 skoki ; Boštjan Nachbar ( Benetton ) ob porazu z Adeccom z 90:98 - 15 točk ( za 2 - 2:5, za 3 - 3:6 ) in 10 skokov; Marko Tušek ( Scavolini ) ob
mreža lige NBA, ki s svojimi skavti uspešno išče nove zvezdnike. Izmed mladih slovenskih košarkarjev so Boštjan Nachbar ( ZM Lumar ), Matjaž Smodiš ( Krka ), Primož Brezec ( Union Olimpija ) in Sani Bečirović ( Pivovarna Laško ) tisti, ki
tisti, ki bodo v prihodnjih letih nosilci slovenskega košarkarskega ugleda. Največje priznanje je letos dobil Boštjan Nachbar , ki je bil izbran v svetovno reprezentanco letnika 1980, s katero se je pod vodstvom znanega italijanskega
treh slovenskih reprezentantov v najmočnejši košarkarski ligi na svetu je bil slab. Houston, kjer si služi kruh Boštjan Nachbar , je izgubil na domačem parketu z LA Clippers in v gosteh z Memphisom. Minnesota je po podaljšku klonila s
imenujejo njegovi navijači, se je Slovencem dokončno odprlo. Razigrala sta se dolžnika iz prvega polčasa Boštjan Nachbar in Jaka Lakovič, svoje je dodal borbeni Marko Tušek in v 36. minuti je bilo po delnem izidu 19:2 že 64:56. "Naš
v zadnji četrtini. Foto: Jaka Adamič LULEA Eden nosilcev igre slovenske reprezentance na tem prvenstvu je Boštjan Nachbar . 23 - letni in 207 centimetrov visoki krilni igralec je bil leta 1998 slovenski prvak z Unionom Olimpijo, leta
- V dvobojih moštev v košarkarski ligi NBA, v katerih si služita kruh slovenska igralca Rašo Nesterović in Boštjan Nachbar , je bil uspešnejši Houston. Pri zmagovalcu Nachbar ni dobil priložnosti za igro, Nesterović pa je pri Minnesoti
vrste in Barca je brez težav prišla do zmage. Blestel je Ante Tomić s 24 točkami, Erazem Lorbek jih je dal 12 , Boštjan Nachbar pa dve. Nogometaši Maribora so se v Ljudskem vrtu odlično zoperstavili favorizirani Sevilli in na prvi tekmi 1 /
tako nastopila v naslednji postavi: Uroš Slokar, Jaka Lakovič, Samo Udrih, Sani Bečirovič, Jaka Klobučar , Boštjan Nachbar , Goran Dragić, Goran Jagodnik, Miha Zupan, Gašper Vidmar, Primož Brezec in Hasan Rizvič. Slovenija je najprej
dosegal 12,7 točke na tekmo, ob tem pa še 4 - krat uspešno podal in ujel 3 odbite žoge pod obroči. Izkazala sta se še Boštjan Nachbar z 12 točkami in 4 skoki na tekmo ter kapetan Jaka Lakovič, ki je v povprečju prispeval 11,9 točke. Vsekakor je treba
V tem korpusu ni primerov rabe za ta izraz.