sorodni izrazi in sinonimi v sodobni slovenščini, hrvaščini in srbščini
Podobnost besed in fraz med rezultati je odvisna od tega, kolikokrat se beseda ali fraza pojavi v podobnem stavčnem kontekstu kot "gašper vidmar".
Podobnost besed in fraz med rezultati je odvisna od tega, kolikokrat se beseda ali fraza pojavi v podobnem stavčnem kontekstu kot "{{ realQuery}}".
v slovenskem moštvu zagotavljajo, da ne bodo prilagajali svoje igre tekmecu. V ogenj bodo torej uvodoma poslali Gašperja Vidmarja , ki je telesno veliko močnejši od Porziginsa, a nižji in manj gibljiv. Kot možna rešitev pa se seveda ponuja
proti košu. Prav zato bi nam utegnil povzročati dodatne težave. Če se bo poskusil pretepati pod obročem, bo Gašperju Vidmarju in Žigi Dimcu lažje. S Porzingisom na parketu se opogumijo tudi drugi, zato bomo morali paziti nanje. Ko ti pet
slovenski padec. Latvijci so se na krilih Porzingisa začeli bližati in razliko zmanjšali na - 6, za nameček je Gašper Vidmar po prekršku v napadu dobil že tretjo osebno napako, Murić pa Porzingisa ne more kriti v obrambi. V napadu se je
se je ustavil met za tri točke, čeprav so Slovenci naredili nekaj velikih napak v obrambi, na drugi strani pa Gašper Vidmar ni izkoristil prostih metov, Edo Murić pa odprtega meta za tri točke. Rešil nas je Dončić z zelo lepim metom za tri ,
na 81:79, je reagiral Kokoškov z minuto odmora. Luka Dončić, dve zaporedni trojki in Slovenija je blizu zmagi . Gašper Vidmar je dobil peto osebno napako, Porzingis polni slovenski koš in tekma je spet povsem odprta manj kot dve minuti pred
v drugem polčasu skupaj dosegli 38 točk od 52 moštva, zelo dobro sta svoji partituri odigrala Klemen Prepelič in Gašper Vidmar , a tudi drugi so vtkali svoj delež v uspeh. Tudi Jaka Blažič, ki je prispeval eno točko v sedmih minutah igre, a
oziral, kolikšen je bil prispevek posameznikov. "To je nagrada za izjemen moštveni duh med nami," se je strinjal Gašper Vidmar , ki je skupaj z Anthonyjem Randolphom dihal za ovratnik Kristapsu Porzingisu ter dodal 9 točk in 6 skokov, preden
na EP 2013 mu je Marc celo zbil prednji zob. "Z veseljem izgubim še en zob, da bi se le uvrstili v finale," je obljubil Gašper Vidmar . Celje - Slovenija je tretja najpomembnejša trgovinska partnerica Hrvaške, Hrvaška za Slovenijo pa četrta .
so v našem taboru mislili, da bo dvoboj z Belorusijo zgolj formalnost in se zato strinjali s predčasno vrnitvijo Gašperja Vidmarja v Turčijo. Včeraj ji je resda šlo v prid, da Belorusija ob odsotnosti Maccabijevega centra Artema Parahovskega
ligi. Sašo Filipovski bo še naprej vodil aktualnega turškega pokalnega prvaka Banvit, v ekipi bo kapetan Gašper Vidmar , njun klub pa domuje dve uri vožnje s trajektom iz Istanbula. V pred dnevi v zeleno prebarvanem Istanbulu bosta
. Poln navdušenja ni mogel skriti čustev ob tako veličastnem trenutku, zato jih je izražal na svojevrsten način . Gašperja Vidmarja je med drugim vprašal, ali mu lahko prisoli eno okoli ušes, kar tja v tri dni. Ta ga je malce čudno pogledal, nato pa
Goran Dragić, Matic Rebec, Anthony Randolph, Aleksej Nikolić, Klemen Prepelič, Edo Murić, Jaka Blažič , Gašper Vidmar , Saša Zagorac, Žiga Dimec, Vlatko Čančar, Luka Dončić je pod taktirko svojega trenerja in selektorja Igorja
naporih. "V skupini A vsaj na papirju odstopajo Aris, Banvit ( trener je Sašo Filipovski, igralca pa Edo Murić in Gašper Vidmar ) in Monaco. "Proti ostalim lahko igramo in pričakujemo zmago," je prikimal Vulić. Odlično sta v novo sezono
, Samo Udrih, Sani Bečirovič, Jaka Klobučar, Boštjan Nachbar, Goran Dragić, Goran Jagodnik, Miha Zupan , Gašper Vidmar , Primož Brezec in Hasan Rizvič. Slovenija je najprej igrala v skupini B, v Carigradu. Nasprotniki slovenskih
zapravila. Jaka Blažič je Domžalčanom nasul 19 točk, prav toliko pa jih je proti Zlatorogu dal Dražen Bubnić . Gašper Vidmar je v preteklem tednu nekoliko slabše odigral. V državnem prvenstvu, ko je Bešiktaš sicer zmagal, se ni vpisal med
V tem korpusu ni primerov rabe za ta izraz.