sorodni izrazi in sinonimi v sodobni slovenščini, hrvaščini in srbščini
Podobnost besed in fraz med rezultati je odvisna od tega, kolikokrat se beseda ali fraza pojavi v podobnem stavčnem kontekstu kot "gašper vidmar".
Podobnost besed in fraz med rezultati je odvisna od tega, kolikokrat se beseda ali fraza pojavi v podobnem stavčnem kontekstu kot "{{ realQuery}}".
v slovenskem moštvu zagotavljajo, da ne bodo prilagajali svoje igre tekmecu. V ogenj bodo torej uvodoma poslali Gašperja Vidmarja , ki je telesno veliko močnejši od Porziginsa, a nižji in manj gibljiv. Kot možna rešitev pa se seveda ponuja
Eno: Psihomagija
oglas
slovenski padec. Latvijci so se na krilih Porzingisa začeli bližati in razliko zmanjšali na - 6, za nameček je Gašper Vidmar po prekršku v napadu dobil že tretjo osebno napako, Murić pa Porzingisa ne more kriti v obrambi. V napadu se je
se je ustavil met za tri točke, čeprav so Slovenci naredili nekaj velikih napak v obrambi, na drugi strani pa Gašper Vidmar ni izkoristil prostih metov, Edo Murić pa odprtega meta za tri točke. Rešil nas je Dončić z zelo lepim metom za tri ,
na 81:79, je reagiral Kokoškov z minuto odmora. Luka Dončić, dve zaporedni trojki in Slovenija je blizu zmagi . Gašper Vidmar je dobil peto osebno napako, Porzingis polni slovenski koš in tekma je spet povsem odprta manj kot dve minuti pred
v drugem polčasu skupaj dosegli 38 točk od 52 moštva, zelo dobro sta svoji partituri odigrala Klemen Prepelič in Gašper Vidmar , a tudi drugi so vtkali svoj delež v uspeh. Tudi Jaka Blažič, ki je prispeval eno točko v sedmih minutah igre, a
oziral, kolikšen je bil prispevek posameznikov. "To je nagrada za izjemen moštveni duh med nami," se je strinjal Gašper Vidmar , ki je skupaj z Anthonyjem Randolphom dihal za ovratnik Kristapsu Porzingisu ter dodal 9 točk in 6 skokov, preden
na EP 2013 mu je Marc celo zbil prednji zob. "Z veseljem izgubim še en zob, da bi se le uvrstili v finale," je obljubil Gašper Vidmar . Celje - Slovenija je tretja najpomembnejša trgovinska partnerica Hrvaške, Hrvaška za Slovenijo pa četrta .
so v našem taboru mislili, da bo dvoboj z Belorusijo zgolj formalnost in se zato strinjali s predčasno vrnitvijo Gašperja Vidmarja v Turčijo. Včeraj ji je resda šlo v prid, da Belorusija ob odsotnosti Maccabijevega centra Artema Parahovskega
ligi. Sašo Filipovski bo še naprej vodil aktualnega turškega pokalnega prvaka Banvit, v ekipi bo kapetan Gašper Vidmar , njun klub pa domuje dve uri vožnje s trajektom iz Istanbula. V pred dnevi v zeleno prebarvanem Istanbulu bosta
. Poln navdušenja ni mogel skriti čustev ob tako veličastnem trenutku, zato jih je izražal na svojevrsten način . Gašperja Vidmarja je med drugim vprašal, ali mu lahko prisoli eno okoli ušes, kar tja v tri dni. Ta ga je malce čudno pogledal, nato pa
Goran Dragić, Matic Rebec, Anthony Randolph, Aleksej Nikolić, Klemen Prepelič, Edo Murić, Jaka Blažič , Gašper Vidmar , Saša Zagorac, Žiga Dimec, Vlatko Čančar, Luka Dončić je pod taktirko svojega trenerja in selektorja Igorja
naporih. "V skupini A vsaj na papirju odstopajo Aris, Banvit ( trener je Sašo Filipovski, igralca pa Edo Murić in Gašper Vidmar ) in Monaco. "Proti ostalim lahko igramo in pričakujemo zmago," je prikimal Vulić. Odlično sta v novo sezono
, Samo Udrih, Sani Bečirovič, Jaka Klobučar, Boštjan Nachbar, Goran Dragić, Goran Jagodnik, Miha Zupan , Gašper Vidmar , Primož Brezec in Hasan Rizvič. Slovenija je najprej igrala v skupini B, v Carigradu. Nasprotniki slovenskih
zapravila. Jaka Blažič je Domžalčanom nasul 19 točk, prav toliko pa jih je proti Zlatorogu dal Dražen Bubnić . Gašper Vidmar je v preteklem tednu nekoliko slabše odigral. V državnem prvenstvu, ko je Bešiktaš sicer zmagal, se ni vpisal med
V tem korpusu ni primerov rabe za ta izraz.