sorodni izrazi in sinonimi v sodobni slovenščini, hrvaščini in srbščini
Podobnost besed in fraz med rezultati je odvisna od tega, kolikokrat se beseda ali fraza pojavi v podobnem stavčnem kontekstu kot "goran dragič".
Podobnost besed in fraz med rezultati je odvisna od tega, kolikokrat se beseda ali fraza pojavi v podobnem stavčnem kontekstu kot "{{ realQuery}}".
Cvetković. Ključni trenutek srečanja je prišel v 37. minuti, ko je moral zaradi pete osebne napake z igrišča Goran Dragič . Pri rezultatu 74:76 so imeli domači priložnost za izenačenje, a so visoki košarkarji ekipe FMP dobro ustavili
, Mičo Ilič. Vrhunec večera je zagotovo predstavljal obisk trenutno enega najboljših košarkarjev v Sloveniji, Gorana Dragiča .
do najvišje košarkarske ravni. V Tivoliju zdaj pričakujejo vsaj še dva branilca in še vedno resno računajo na Gorana Dragiča .
košarke. Goran Dragič ali Jasmin Hukić. Vse je prehitel Ronell Taylor, ki se bo jutri že pridružil pripravam zmajev, kakor tudi Jeff
v pozitivno smer. Vse skupaj je trajalo nekoliko dlje, kot smo si v klubu želeli, zlasti zaradi pogajanj za Gorana Dragiča . V sodelovanje smo privolili vsi, zdaj je potreben samo še dogovor z menedžerjem, pri čemer se težava skriva v tem
kontekstu ne zdi prav nič sporen. Pipanov koncept priprav že dobro poznam, zato težav res ne vidim,« je še dodal Goran Dragič .
premagali Čehe in vodili tudi za 18 košev. Našega najboljšega strelca Dragiča je na tribuni gledal tudi brat Goran Dragič (Tau Ceramica), članski reprezentant Slovenije.
slovenske reprezentance Rašo Nesterović od jeseni nosil dres Indiane. Novice se je precej manj razveselil kot Goran Dragič razpleta nabora, saj je po dodatni menjavi igralcev po pričakovanju pristal pri Phoenixu. Sonca so namreč nanj
pritisk na parketu, višek agresivnosti moštva iz Sarajeva pa je prišel na začetku druge četrtine. Takrat je Gorana Dragiča z grobim prekrškom ustavil Nick Williams, ki je devetnajstletnega Ljubljančana skorajda zadavil. Gogi, kot
je šlo za kontakt, zato je bila sodniška odločitev pravilna,« je zaključil junak prve zmage Heliosa. Goran Dragič počasi dobiva epilog tudi na sodišču. Potem ko je nekdanji košarkar Geoplina Slovana sezono odigral za Murcio,
, trojke 3:5, prosti meti 3:4, 4 skoki in 1 asistenca v 28 minutah, Gasol 9, Fisher 6; Allen 25, Garnett 13, Posey 9). Goran Dragič je nekaj dni po koncu DP že odpotoval v Španijo. Tau Vitoria, ki bo vsaj do konca Dragičevega pravdanja z Geoplinom
nakazal, da je prišel Partizan po naslov in preveč ležerni Ljubljančani so takoj zaostajali za sedem točk. Hitri Goran Dragič in Američan Chris Booker, ki je na splošno presenečenje začel v prvi peterki, sta ujela priključek. Ronell
pač ne moreš. Brez pomoči športu bodo pri nas uspešni le še izjemni posamezniki ravni Anžeta Kopitarja, Gorana Dragiča , Tine Maze, Petra Prevca ...
malček pozneje pa po košu prvega zvezdnika Tonyja Parkerja vodili že s 15:9. Prvi koš v drugi četrtini so naši prek Gorana Dragiča dosegli šele v 14. minuti, ko so zaostajali s 16:24. Postava, v kateri so bili še Erazem Lorbek, Uroš Slokar, Jaka
). Njun žreb je za nenapovedano kontrolo morebitnega jemanja prepovedanih substanc določil Raša Nesteroviča, Gorana Dragiča in Sandija Čebularja. Pred odhodom na večerni trening je vsem uspelo »opraviti svoje«, in kot je povedal
V tem korpusu ni primerov rabe za ta izraz.