sorodni izrazi in sinonimi v sodobni slovenščini, hrvaščini in srbščini
Podobnost besed in fraz med rezultati je odvisna od tega, kolikokrat se beseda ali fraza pojavi v podobnem stavčnem kontekstu kot "gregor hrovat".
Podobnost besed in fraz med rezultati je odvisna od tega, kolikokrat se beseda ali fraza pojavi v podobnem stavčnem kontekstu kot "{{ realQuery}}".
. Gregor Hrovat . Nekdanjega kapetana "zmajev" po igranju za Logatec, Koš, Helios in Olimpijo čaka prva preizkušnja v tujini. V
več. Naloga je bila opravljena. Zdaj gremo v Rogaško dokončat posel," je po zmagi povedal košarkar Olimpije Gregor Hrovat .
vendarle fizično ni pripravljen za igro na taki ravni, poslovil pa se je tudi morda nekoliko presenetljivo Gregor Hrovat . Med 15 igralci ima Kokoškov še vedno kar štiri klasične organizatorje igre. Tokrat v ekipi ni bilo Matica Rebca,
prvih treh ekip. Verjamem, če bomo igrali kot proti MZT-ju, se lahko nadejamo dobrih rezultatov," pravi kapetan Gregor Hrovat .
GGD. Gregorja Hrovata . Vendar izbire proti MZT, ki je v zadnjih petih kolih dosegel le eno zmago (prejšnji teden pri Igokei), domala
veselili zmage za 14 točk (83:69). Prvi strelec tekme je bil Dixon z 21 točkami, pri Olimpiji je bil najboljši Gregor Hrovat (13 točk).
je precej olajšala sodniška trojka, ki je na začetku druge četrtine poslala pod tuš kapetana Petrola Olimpije Gregorja Hrovata . V nekaj sekundah je dobil nešportno osebno in tehnično, kar po novih pravilih pomeni izključitev. To se je
dobila Krka. Union Olimpija je imela na koncu celo met za podaljšek, a ga je njihov najboljši današnji košarkar Gregor Hrovat zgrešil. Pri Krki je s 23 točkami blestel predvsem Malcolm Armstead, ki je bil proglašen tudi za najboljšega
, pred tem pa se je sprehodil še skozi statistiko. Bil je zadovoljen: Devin Oliver je prispeval 25 točk, kapetan Gregor Hrovat pa 21. Druga tekma bo že jutri v Tivoliju, tretja pa v nedeljo vnovič v Rogaški Slatini.
tedna, vodil Gašper Okorn. Moštvo se je v premoru precej spremenilo, od prejšnje zasedbe sta v ekipi ostala le Gregor Hrovat in Blaž Mesiček. Na zadnjih dveh pripravljalnih tekmah je ekipa izgubila proti zagrebški Ciboni in premagala
v minuli sezoni so bile plače neredne in vse tudi ne izplačane. Tako dolguje praktično vsemu moštvu, največ pa Gregorju Hrovatu . Olimpija dolguje tudi najbolj obetavnima košarkarjema Blažu Mesičku in Vlatku Čančarju, ki je sicer zdaj že
in štirih zadetih trojkah zbral še pet podaj. Do dvomestnega števila točk sta prišla tudi Blaž Mesiček (11) ter Gregor Hrovat (10).
morali biti izločeni kot nezakoniti. Gregorja Hrovata ključna. 22-letni Koprčan je poleti kljub kaotičnemu stanju ostal v klubu, a moral za to sprejeti nove, finančno
in Klemen Prepelič (13). Gregorja Hrovata , ki sta tekmo spremljala s klopi. Union Olimpija je po izenačeni uvodni četrtini prevzela pobudo v drugih
prebiti v igri vseh 40 minut. Rekorderja sobote sta bila vendarle Olimpijina branilca Brandon Jefferson in Gregor Hrovat s 45 minutami igre brez sekunde oddiha. Izkazala sta se kot najboljša strelca dneva, toda vprašanje je, kako
V tem korpusu ni primerov rabe za ta izraz.