sorodni izrazi in sinonimi v sodobni slovenščini, hrvaščini in srbščini
Podobnost besed in fraz med rezultati je odvisna od tega, kolikokrat se beseda ali fraza pojavi v podobnem stavčnem kontekstu kot "jaka blažič".
Podobnost besed in fraz med rezultati je odvisna od tega, kolikokrat se beseda ali fraza pojavi v podobnem stavčnem kontekstu kot "{{ realQuery}}".
Mauroy, ki je obudil postlatvijske travme z EP 2001, so iz letošnjega moštva v živo okusili le trije košarkarji . Jaka Blažič kot član začetne peterke, Klemen Prepelič kot adut s klopi, Sašo Zagorac je vseh 40 minut presedel na klopi. Vsi
sta svoji partituri odigrala Klemen Prepelič in Gašper Vidmar, a tudi drugi so vtkali svoj delež v uspeh. Tudi Jaka Blažič , ki je prispeval eno točko v sedmih minutah igre, a obilo energije v obrambi. Nasploh je slovensko moštvo
40 minut zelo izenačena, v zadnji četrtini je dolgo bolje kazalo Slovencem, na koncu pa sta bila tragična junaka Jaka Blažič in Klemen Prepelič, ki sta igrala dobro, a je Blažič v zadnjih minutah zgrešil zicer, Prepelič pa prosti met za
zagotoviti z domačo zmago nad Črno goro. Slovenci so v napadu dosegli nekaj lahkih košev, razpoložen je bil Jaka Blažič , ki je s svojo 25. točko poskrbel za prednost z 81:80 manj kot sedem minut pred koncem tekme. S četrto trojko Saše
od prodaje Belgijca naj bi prejel Monaco, nekdanji klub Carrasca. Pri Sloveniji je bil najbolj razpoložen Jaka Blažič s 27 točkami, sledila sta Klemen Prepelič s 17 in Matic Rebec s 13 točkami. Pri domačinih je blestel Američan Devon
( za dve 2:5, za tri 3:7 ), eden redkih, ki so prispevali pričakovani delež. Daleč najučinkovitejši je bil Jaka Blažič ( za dve 5:9, za tri 3:5, prosti meti 8:10, 6 skokov in 5 asistenc ), zelo dobrodošle so bile tudi štiri trojke Saša
, psihologe, funkcionarje, nekdanje tekmovalce, trenerje, konkurente. Posebno mi buri misli stavek Jake Blažiča , izrečen po zlati zmagi, ko je rekel: "Od zdaj naprej smo bratje." To bi bilo lahko za vse nas - leve, desne, črne ,
zelo velika. Poleg tega z alkoholom prepojeni tampon v nožnici povzroča zelo hude bolečine, močno peče . Jaka Blažič je po osvojitvi evropskega košarkarskega prestola dejal, da so se z medaljo za vedno povezali, da so zdaj bratje .
v obrambi še vedno premalo učinkoviti. Tekmec je dosegel preveč točk in tega se moramo v prihodnje zavedati. " Jaka Blažič je dodal: "Pričakovali smo, da bo energija našega moštva na visoki ravni in to se je zgodilo. Začetna peterka je
v zasedbi Goran Dragić, Matic Rebec, Anthony Randolph, Aleksej Nikolić, Klemen Prepelič, Edo Murić , Jaka Blažič , Gašper Vidmar, Saša Zagorac, Žiga Dimec, Vlatko Čančar, Luka Dončić je pod taktirko svojega trenerja in
ne bomo razmišljali in da moramo biti fokusirani že na naslednji dve tekmi junija s Španijo in Črno goro. " Jaka Blažič : "Prepoceni smo prodali svojo kožo. Poraz boli, še posebej po težko prigarani zmagi v Črni gori. V odločilnih
nacionalna prvenstva. Res pa je, da lahko nek vrhunski klub na Hrvaškem in Srbiji privabi slovenske igralce . Jaka Blažič je tako odšel v Crveno zvezdo, Edo Murić v Partizan, kar je bilo v njunem primeru odskočna deska. Toda to ni rešitev
zna biti le pri Luki, če se bo odločil za nabor lige NBA in ne bi mogel igrati. Sicer pa sem si pogledal še tekmo med Jako Blažičem in Luko Rupnikom. Obiskal sem tudi Klemna Prepeliča. Klemen je igralec, ki ima trenutno glavno vlogo v ekipi in
Helios, nato pa se namučila v Laškem, kjer je vodila že za 25, pa skoraj visoko prednost na koncu zapravila . Jaka Blažič je Domžalčanom nasul 19 točk, prav toliko pa jih je proti Zlatorogu dal Dražen Bubnić. Gašper Vidmar je v
so zabavni, v slačilnici vlada dobro vzdušje, ki ga moramo prenesti še na igrišče. "In kdo je najboljši strelec ? Jaka Blažič pravi: "Mehka roka Prepelič." Prepelič je poleg sebe omenil še Sasuja Salina in Jaka Blažiča, Teamu Ranniko pa je
V tem korpusu ni primerov rabe za ta izraz.