sorodni izrazi in sinonimi v sodobni slovenščini, hrvaščini in srbščini
Podobnost besed in fraz med rezultati je odvisna od tega, kolikokrat se beseda ali fraza pojavi v podobnem stavčnem kontekstu kot "james harden".
Podobnost besed in fraz med rezultati je odvisna od tega, kolikokrat se beseda ali fraza pojavi v podobnem stavčnem kontekstu kot "{{ realQuery}}".
obrazi nanje prisegajo nogometaš Gareth Bale, tenisačica Caroline Wozniacki ter NBA-jevca Damian Lillard in James Harden .
Izbrisana: film
oglas
in slavili še četrto zaporedno zmago. Hayward je v najboljši predstavi v tej sezoni zbral 31 točk, zvezdnik raket James Harden je prispeval 26 točk.
naprej v Dallas, kjer bo prva naloga najti stanovanje. Dončić z enako popotnico kot Jordan, Dominique Wilkins, James Harden ... Po pričakovanjih je prvi izbor letošnje tržnice mladih igralcev, ki se želijo preizkusiti v NBA, postal 220
." James Harden . Šest sekund pred koncem je ujel žogo pod lastnim košem, nato zdrvel v protinapad in bil v silovitem šprintu
je Chicago izpadel tudi iz mest, ki vodijo v končnico. Pri zmagovalcih je z 19 točkami in 13 podajami izstopal James Harden . Boston, drugouvrščena ekipa vzhoda, je izgubil pri Denver Nuggets z 99:119, z 21 točkami in 10 skoki pa je
Mavericks in se z izidom 4:1 v zmagah uvrstili v naslednji krog končnice. Prvi mož pri gostiteljih je bil znova James Harden . Drugi najboljši strelec rednega dela je dosegel 28 točk in prvič po letu 2009 Houston popeljal v naslednji krog
v Dallas. James Harden iz Houstona. Ameriški reprezentant je na današnji tekmi proti moštvu Los Angeles Clippers dosegel 34 točk, 7
igral, saj je zaradi poškodbe najverjetneje že končal sezono. Namesto njega bo verjetno v prvi peterki zaigral James Harden (Houston Rockets).
mesto Zahoda. Prekinil jim ga je Houston, ki je v Oregonu slavil s 115:111. James Harden z 42 točkami. V končnici je tekmo prelomil z dvema trojkama. Drugo je zadel s korakom nazaj. Manever, ki mu na
odlično odigrala obrambo ter pomagala konjenikom do četrte zaporedne zmage. Pri gostih je bil prvi strelec James Harden , ki je zbral 41 točk. Love, ki je v zadnji četrtini ukradel dve žogi in blokoral met na koš, je k zmagi dodal 24 točk,
vodil s 86:73. Mladi in atletski Thunderji so se nato v vsega treh minutah povsem vrnili v igro. Pri seriji 12:0 je James Harden dosegel kar 9 točk. Samo v zadnji četrtini je dosegel 15 od svojih 29 točk.
Grizzlies so gostili Houston Rocketse in po podaljšku izgubili s 117:111. Pri Houstonu je bil prvi strelec James Harden z 32 točkami, debitant Josh Smith jih je dodal 21.
Bledsoe, Isaiah Thomas jih je dodal 22, Markieff Morris pa 21. James Harden dosegel 33 točk, k temu pa dodal še deset podaj in šest ujetih žog. Trenutno prvi strelec lige Harden je z uspešnim
30 točk, DeMar DeRozan pa 23, vključno z košem za dokončno vodstvo 1:49 minute pred koncem. Vodilni strelec lige James Harden je bil s 40 točkami znova najboljši pri raketah.
V tem korpusu ni primerov rabe za ta izraz.