sorodni izrazi in sinonimi v sodobni slovenščini, hrvaščini in srbščini
Podobnost besed in fraz med rezultati je odvisna od tega, kolikokrat se beseda ali fraza pojavi v podobnem stavčnem kontekstu kot "nesterovič".
Podobnost besed in fraz med rezultati je odvisna od tega, kolikokrat se beseda ali fraza pojavi v podobnem stavčnem kontekstu kot "{{ realQuery}}".
za nastop na evropskem prvenstvu v Španiji. Po odpovedi Primoža Brezca ste na njem poleg kapetana Raša Nesteroviča praktično edini klasični center. Ali se boste udeležili priprav in prvenstva, če boste povabljeni, in kaj
svobode, kar mi še posebno ustreza. Ustreza mi tudi italijanska čvrsta košarka brez umazane igre," je povedal Nesterovič . Na letošnjem finalnem turnirju evropske lige se bo Kinder pomeril z mestnim tekmecem Teamsystemom in prav
). Nesterovič . Srbi so sicer prešli v vodstvo z 2:0, nato pa so naši s koši Smodiša, Nesteroviča in Lakoviča v 2. minuti prešli v
. Vsi igralci, ki bodo stopili na igrišče, bodo imeli veliko vlogo. Veliko pričakujem tudi od kapetana Raša Nesteroviča , ravno tako od Erazma Lorbka, ki je zaradi poškodbe izpustil zadnje SP. Tu je tudi Uroš Slokar, ki je zelo dobro
medijev, saj to ni bilo objavljeno. Zdaj ima zopet veliko priložnost, da pokaže vse svoje kvalitete. Nesteroviča , ki pa je v naši ekipi edina prava petica. Imate tudi zanj ustrezno zamenjavo na tej poziciji?
s 55:74) in v zadnji četrtini, tudi ob »prijaznem« sojenju, razliko dvignili na nedosegljivih 20 točk. Nesterovič je po turnirju dejal, da je še prezgodaj za ocene stanja v naši vrsti. »Precej več bo jasno po naslednjem preizkusu
starejših igralcev pač nočemo obremenjevati po nepotrebnem. Nesteroviča in Lakoviča bo on nosilec igre te reprezentance. Igra mu bo tudi prilagojena tako, da se bo lahko pokazal v
za nas nerešljiva uganka. Na tretjo tekmo se bomo morali veliko bolje pripraviti," je dejal Garnett. Radoslav Nesterovič je igral 10 minut, v tem času pa dosegel po dve točki in podaji ter štiri skoke.
proti Franciji zamenjal Aleksandar Čapin, ob njem pa Domen Lorbek, Goran Jagodnik, Matjaž Smodiš in Rašo Nesterovič . Ta je hitro dvakrat zadel za vodstvo s 4:2, vendar je bilo to tudi zadnje vodstvo proti galskim petelinom, ki so si
, da bodo zmagovalci Slovenci, pri katerih je kar sedem košarkarjev doseglo vsaj 8 točk. Nesterovič : »Nismo se ukvarjali s tem, kdo nam stoji nasproti, temveč le s svojo igro. Po mojem mnenju je pri tej viden
dobro pripravljeni. Gre vendarle za evropsko prvenstvo, v katerega so uprte oči celotne slovenske javnosti.« Nesterovič je pogoje v dvorani ocenil kot dobre. Želi si veliko glasne podpore slovenskih navijačev, katerih naj bi bilo v
na parketu, so začeli odlično. Po slabih dveh minutah so s polaganjem in trojko Domna Lorbka ter »zicerjem« Nesteroviča proti evropskim prvakom vodili s 7:2. Ko je na polovici uvodne četrtine mlajši od bratov Lorbek, ki igrata za
agencija). Njun žreb je za nenapovedano kontrolo morebitnega jemanja prepovedanih substanc določil Raša Nesteroviča , Gorana Dragiča in Sandija Čebularja. Pred odhodom na večerni trening je vsem uspelo »opraviti svoje«, in kot je
eden najboljših krilnih centrov na svetu. Dvoboj z Nowitzkim je tokrat Smodiš gladko dobil, tako skupaj z Rašem Nesterovičem v obrambi kot v napadu.
ključnih igralcev v ekipi, prav tako pa sem zadovoljen s svojim učinkom in igro. V prostem času se večkrat dobim z Nesterovičem , rad pa za nekaj dni pobegnem tudi v Ljubljano. Škoda, da je Boris odšel domov, na začetku sva ogromno pomagala
V tem korpusu ni primerov rabe za ta izraz.