sorodni izrazi in sinonimi v sodobni slovenščini, hrvaščini in srbščini
Podobnost besed in fraz med rezultati je odvisna od tega, kolikokrat se beseda ali fraza pojavi v podobnem stavčnem kontekstu kot "romo".
Podobnost besed in fraz med rezultati je odvisna od tega, kolikokrat se beseda ali fraza pojavi v podobnem stavčnem kontekstu kot "{{ realQuery}}".
večer se je končal pričakovano - z zmago favorizirane Barcelone nad Juventusom in remijem na tekmi med Romo in Atleticom. Lionel Messi je bil prvo ime derbija v katalonski metropoli, zabil je dva gola na podoben način ,
se po prehodu v člansko vrsto katalonskega kluba nikakor ni znašel in je v preteklih sedmih letih igral še za Romo , Milan in Ajax, zdaj pa se je odločil, da kariero nadaljuje na Otoku. Dudelange - Nogometaši Ludogorca so si
, ujel v 78. minuti z golom Martelinha. V skupini B ni še nič odločenega. Turški Galatasaray je pošteno namučil Romo , celo prvi zadel, a se je Capellova enajsterica vendarle izvlekla. Na Nou Campu sta velika Barcelona in
DP sta izgubila vodilna na lestvici. Učinek slovenskih košarkarjev: Gregor Fučka ( Skipper ) ob porazu z Romo z 81:84 - 21 točk ( za 2 - 7:12 ) in 7 skokov, Marko Milič - 10 točk ( za 2 - 2:5, za 3 - 2:3 ) in 3 skoki; Boštjan Nachbar (
Milana. Strokovnjak, rojen v Pierisu v bližini Gorice, je nemudoma začel uresničevati Sensijeve sanje - veliko Romo . V večno mesto z ranjeno nogometno dušo, kjer staroselci navijajo za rumeno rdeče nogometaše Rome, prišleki in
se je obnašala Gorica, lanskoletni zmagovalec. Čeprav se je pomerila z romskim nesojenim tretjeligašem Romo ( ostaja četrtoligaš zaradi premajhnega igrišča ), je tekmo vzela resno, gostiteljem natresla 11 golov in
zvestobo Juventusu do leta 2020, tokrat pa še za leto dlje. V serie A vodi Juve, ki ima pred drugouvrščeno Romo sedem točk prednosti. Bonucci je v Juventus iz Barija prestopil leta 2010 in od tedaj odigral 291 tekem za Juve ,
tudi Valter Birsa in Josip Iličić. Prav Birsa in Iličić sta bila nemara najboljša pri Chievu, ki je izgubil z Romo , in Fiorentini, ki je zanesljivo padla pod neapeljskim Vezuvom. Roma ( 84 točk ) in Napoli ( 83 ) ta čas igrata
bil v Parizu odveč Lucas Digne, ki je tudi že našel nov klub. Za 2,5 milijona bo eno leto kot posojen igralec igral za Romo . Ptuj, 26. avgusta ( STA ) - "V procesu nastajanja pesmi, če je ta res dobra, avtor izgine," je nocoj ob začetku
več prevzela vodstvo v Primeri pred starim tekmecem Real Madridom. Asturijski strateg, ki je pred odhodom v AS Romo vodil tudi B - ekipo Barcelone, je bil že v prvi sezoni blizu slovesu od klopi katalonskega kluba, a se je po sporni
v 2. ligo so dočakali prebujenega Josipa Iličića, ki je v navezi s kapetanom Fabrizia Miccoli pokopal Tottijevo Romo . "Jojo" je pokazal najboljšo predstavo sezone in s 6. golom in šele 2. podajo zrežiral oba gola Palerma, ki zdaj
uvod v nogometno ligo prvakov se je slabo razpletel za člana Barcelone Rafinho. Vezist Kataloncev je na tekmi z Romo igral le nekaj minut, po prekršku tekmeca Radje Nainggolana so ga z igrišča odpeljali na nosilih. Zdravniški
. Na derbiju kroga 6. kroga italijanskega prvenstva je vodilni Juventus z izjemno predstavo popolnoma nadigral Romo ( 4:1 ). Stara dama je vse opravila že v uvodnih 19 minutah. Prvaki so začeli odločno. V 11. minuti je Rodrigo Taddei
San Siru v letošnji sezoni. Izbranci Andrea Stramaccioni so na prvih dveh tekmah na domačem stadionu izgubili z Romo ( 1:3 ) in s Sieno ( 0:2 ). Tokrat je Inter začel odločno, Philippe Coutinho in Esteban Cambiasso nista bila dovolj
po 7. Bojan Kavčič Ljubljana - Presenečenja in spektakularne predstave, med katerima je bila rimska tekma med Romo in Realom Madridom zares vrhunec, so zaznamovala uvodno kolo predtekmovanja v nogometni ligi prvakov. Glavna
V tem korpusu ni primerov rabe za ta izraz.