sorodni izrazi in sinonimi v sodobni slovenščini, hrvaščini in srbščini
Podobnost besed in fraz med rezultati je odvisna od tega, kolikokrat se beseda ali fraza pojavi v podobnem stavčnem kontekstu kot "sasu salin".
Podobnost besed in fraz med rezultati je odvisna od tega, kolikokrat se beseda ali fraza pojavi v podobnem stavčnem kontekstu kot "{{ realQuery}}".
točke pa je naposled le vknjižil Marko Marinović. Počasi se je razlika začela topiti, minuto pred koncem je izid Sasu Salin tudi poravnal (12:12). Prve točke je nato vpisal še Alen Omić, Dino Murić pa je s trojko poskrbel za prvo vodstvo
pri Panathinaikosu. Sasu Salin in Dino Murić. Dvoboj so bolje odprli Ljubljančani in po koših Pagea in Watersa povedli s 4:0. Šele po treh minutah
Elektri Šoštanj (64:70). Sasu Salin in Vladimir Dašić. Njuni trojki sta petnajstkratnim državnim prvakom zagotovili zadostno prednost za mirno
tako atraktivna, a je zelo težka. Doma moramo zmagovati," še pravi trener, vesel, da se v ekipo počasi vrača tudi Sasu Salin . "Vsak dan je bolj pripravljen in na vsaki tekmi lahko pričakujemo z večjo minutažo." Dodatna težava
trojki Jureta Balažiča je bilo 11:27. Olimpija je igrala bledo, zmogla je vsega 13 točk v desetih minutah, od tega Sasu Salin pet. Zoran Dragić sedem za Krko.
povzročilo težave v napadu. V zaključku tekme je z dvema trojkama Ljubljančane v vodstvo s 67:61 popeljal Sasu Salin in odločil zmagovalca.
vprašanjih, s katerimi se bo soočal prihodnji predsednik vlade" Sasu Salin . (slika je simbolična) (Foto: Splet)
in prišel do statističnega indeksa 28. Dino Murić je dosegel 14 točk, dvomestno število točk pa je imel tudi Sasu Salin (10).
gostje priključili na vsega točko zaostanka. Zadel je Steven Marković, na drugi strani pa je s trojko odgovoril Sasu Salin . Pred tem je nerazpoloženi Dominic Waters stopil na črto in ob prostestu je domača klop dobila tehnično napako,
med šestnajst najboljših košarkarskih ekip v Evropi. Svoj delež je prispeval tudi mladi golobradi Finec Sasu Salin .
, da bi prišli do popolnega preobrata. To je Olimpijo teplo že na obračunu proti Hapoelu, ko je izstopal le Sasu Salin . Tokrat je bil Finec, čigar nastop je bil zaradi močnih bolečin v hrbtu močno pod vprašajem, znova med boljšimi, a
je za trenerja Pipana sledila nova slaba novica, saj je v hrbtu močnejše bolečine začutil finski košarkar Sasu Salin . Čeprav so iz kluba sporočili, da je njegov nastop proti Budivelniku vprašljiv, je Pipan dejal, da računa na
povsem dotolkli trenutno deseto ekipo francoskega prvenstva. Sasu Salin , medtem ko jih je Alex Stepheson dodal 15.
in mirno sklenili tekmo. Ključni vlogi sta odigrala najboljši strelec tekme Jasmin Perkovič (20 točk) in Sasu Salin (11 točk in 10 skokov).
polčasu, ki so ga zmaji dobili z rezultatom 47:27. Sasu Salin jih je za ljubljanski klub dosegel 17. Najkoristnejši igralec turnirja je bil srbski novinec v zeleno-belem
V tem korpusu ni primerov rabe za ta izraz.