sorodni izrazi in sinonimi v sodobni slovenščini, hrvaščini in srbščini
Podobnost besed in fraz med rezultati je odvisna od tega, kolikokrat se beseda ali fraza pojavi v podobnem stavčnem kontekstu kot "russell westbrook".
Podobnost besed in fraz med rezultati je odvisna od tega, kolikokrat se beseda ali fraza pojavi v podobnem stavčnem kontekstu kot "{{ realQuery}}".
dovolili vsega devet točk iz protinapadov. Pri gostih sta bila znova najboljša Kevin Durant, ki je dal 29 točk, in Russell Westbrook , ki je prispeval 26 točk. Serge Ibaka je v statistiko ob 17 točkah vpisal še 13 skokov.
Aleš Horvat: razstava
oglas
State je v letošnji končnici izločil Oklahomo City Thunder, moštvo v katerem sta bila prva zvezdnika Durant in Russell Westbrook . Golden State je lani osvojil naslov prvaka lige NBA, letos pa je v velikem finalu izgubil proti Clevelandu
, ki je dan po težki tekmi v San Antoniu s 118:94 klonila v Oklahomi. Kevin Durant je vknjižil 36 točk in 10 skokov, Russell Westbrook pa 26 točk in 13 podaj. Že v prvem polčasu so Thunderji vodili za 29.
Yorku dosegel Kristaps Porzingis. Za nov izjemen večer pa je poskrbel prvi strelec lige NBA, zvezdnik Oklahome Russell Westbrook , ki je znova dosegel trojni dvojček. Njegova Oklahoma je zmagala s 112:97, Westbrook pa je 35-ič v rednem delu
8,9 sekunde so imeli gostitelji ob vodstvu Minnesote s 112:110 napad. Po žogo je prišel motor domačega moštva Russell Westbrook , ki je na trojki našel Carmela Anthonyja. Zvezdniška okrepitev Oklahome je dokaj neoviran zadel za 113:112.
vbrizgavajo smrtonosne strupe obsojencem na smrt. Russlla Westbrooka , ki je po All-Star vikendu dosegel kar osem trojnih dvojčkov. Memphis je v prvi četrtini to nalogo opravil slabo,
in zadel vse štiri poskuse, skupaj je dosegel 33 točk. Na drugi strani je z neverjetnimi 45 točkami izstopal Russell Westbrook , ki pa je v končnici zgrešil oba poskusa za tri točke.
72. v karieri. Prvi strelec tekme je bil Dallasov Harrison Barnes, ki je dal 30 točk. Russell Westbrook , ki se je ustavil pri 26 točkah, 15 skokih in 13 asistencah. Svoji ekipi Oklahoma City je pomagal do zmage s 109:104
31 točk) so s 104:98 premagali Sacramento, Oklahoma City pa s 113:112 Golden State. Odločilen koš je dosegel Russell Westbrook , s 34 točkami najboljši strelec tekme. Celotno akcijo Oklahome v zadnjih sekundah in zlasti Westbrookovo
presegel mejo 20.000 doseženih točk. Še bolj učinkovit je bil nocoj z 29 koši Kyrie Irvin. V dresu Oklahome je Russell Westbrook dosegel nov trojni dvojček - 20 točk, 12 skokov in 10 podaj.
služb zavoda, razen v Trbovljah. Najbolj se je znižala v območni enoti Ptuj. Russell Westbrook in moštvo lige NBA Oklahoma City Thunder sta se dogovorila o podaljšanju sodelovanja. Kot poroča televizijska
slabo začeli sezono, so se veselili četrte zaporedne zmage v gosteh. Gostiteljem ni pomagal 12. trojni dvojček Russella Westbrooka v letošnji sezoni (38 točk, 15 skokov in 11 podaj).
v prvi četrtini ni dal niti točke, v zadnji četrtini pa se je odprlo tudi njemu (skupaj 29). Russell Westbrook le skok oddaljen od trojnega dvojčka, a je v zadnji minuti in pol izgubil kar štiri žoge.
predstavlja nekoliko manjši odstotek vrednosti živinorejske proizvodnje, tj. okoli 18 %. Russell Westbrook , Carmelo Anthony in Paul George je tako ugledala še drugi zaporedni poraz. Potem ko so Thunder izgubili v Salt
V tem korpusu ni primerov rabe za ta izraz.