sorodni izrazi in sinonimi v sodobni slovenščini, hrvaščini in srbščini
Podobnost besed in fraz med rezultati je odvisna od tega, kolikokrat se beseda ali fraza pojavi v podobnem stavčnem kontekstu kot "fiorentino".
Podobnost besed in fraz med rezultati je odvisna od tega, kolikokrat se beseda ali fraza pojavi v podobnem stavčnem kontekstu kot "{{ realQuery}}".
. Najboljši strelec Rome Batistuta, ki je v prvenstvu letos zadel že devetkrat, je ravno zaradi tega zapustil Fiorentino . » Verjamem in molim, da bom končno osvojil italijansko prvenstvo, ki se mi izmika že tako dolgo, moramo ga
so njegovi izbranci po drugem zadetku Iličića vodili z 2:1. V nedeljo čaka Kranjčana dvoboj z nekdanjim klubom Fiorentino . Foto: Getty Images ' ' Dobro smo igrali. Zadetke so prejemali prelahko. Padli so po naših napakah, a smo imeli
. Moramo dvigniti glavo, saj nas kmalu čaka prvenstvena tekma ( v nedeljo se bo Iličić pomeril z nekdanjim klubom Fiorentino ), nato pa se moramo dobro pripraviti na povratno tekmo z Borussio. V Dortmundu smo se prepričali, da se lahko
16.20 ) 21.40 Kje je denar, amer. - ang. kom. drama ( 1999 ); režija: Marek Kanievski; igrajo: Paul Newman, Linda Fiorentino , Dermot Mulroney 23.30 Bilo je sinoči, amer. kom. ( 1988 ); režija: Thom Eberhardt; igrata: Keanu Reeves, Lori
v Baslu, kjer je imel v nogah sanjsko priložnost za uvrstitev na euro 2016. .. V tej sezoni le enkrat igral za Fiorentino vseh 90 minut in nato izpustil naslednje kolo v serie A. .. Srečko Katanec: Po takšnih večerih se lahko trenerji
pričakujemo tudi jutri. "V slovenski izbrani vrsti je izpostavil Josipa Iličića:" Prejšnjo tekmo smo igrali s Fiorentino . Josip je močan igralec z dobro levico. Tudi sicer imajo Slovenci nekaj kakovostnih nogometašev, ki delujejo
kartonov - pa nakazati podoben znesek za dveletno pogodbo. V podobnem položaju je Josip Iličić, ki ga pogodba s Fiorentino veže do naslednjega poletja. "Jojo" ima na mizi ponudbe iz Italije in drugod. Najraje bi ostal na "škornju" -
. Dejansko pa je ta zasuk v zaključku predlagal Cristiano Chiarot, vodja firenškega festivala Maggio Musicale Fiorentino , katerega del je tudi operni festival. Chariot je v tem novem zaključku prepoznal močno sporočilo proti nasilju
in Bayern. Gladbach je po novem zadetku Larsa Stindla, ki je blestel že na nedavni tekmi Lige Evropa s Fiorentino , ko je prispeval hat - trick, uspel povesti v 53. minuti, gostovanje v Hamburgu pa je v 61. minuti odločil Raffael (
Naše glavno orožje je pogum. Ni nas strah, "je povedal trener Terim, ki je že vodil turško reprezentanco, Milan in Fiorentino . "Nikoli se ne ustrašimo nasprotnika, vselej igramo tako. Naša glavna prednost je ta, da se ne bojimo poraza ali
so na derbiju 5. kroga Serie A premagali Lazio s 3:0 in se na vrhu lestvice izenačili z Juventusom, ki se je s Fiorentino razšel brez zadetkov. Lazio je že v 5. minuti zatresel mrežo na stadionu San Paolo, sodnik Luca Banti je zadetek
( Greening the Future of Electric Aviation ). Nogometaši Interja so na zadnji tekmi 6. kroga Serie A premagali Fiorentino z 2:1. Črno - modri so se veselili prve zmage na San Siru v letošnji sezoni. Izbranci Andrea Stramaccioni so na
francoskim ansamblom Les Musiciens de Monsieur Croche. Italijanski Micrologus se predstavlja z barvito Festo Fiorentino . Nadaljuje se sodelovanje z Univerzo za glasbo na Dunaju, Debut Junger Sänger, na Mokricah gostuje Ensemble
, tudi ponudba le teh je širša, "pravi Zorko. Aktualni prvak italijanske Serie A je na tekmi 35. kroga premagal Fiorentino ( 2:1 ) in je na pragu 32. naslova državnega prvaka. Varovanci Massimiliana Allegrija so na gostovanju v Firencah
umetnikov cinquecenta, kot so Correggio in oba florentinska pionirja manierizma, Jacopo Pontormo in Rosso Fiorentino , drugih osrednjih umetnikov, ki so delovali tudi izven italije, denimo Primaticcio in fontainbleaujska šola ,
V tem korpusu ni primerov rabe za ta izraz.