sorodni izrazi in sinonimi v sodobni slovenščini, hrvaščini in srbščini
Podobnost besed in fraz med rezultati je odvisna od tega, kolikokrat se beseda ali fraza pojavi v podobnem stavčnem kontekstu kot "sampdorio".
Podobnost besed in fraz med rezultati je odvisna od tega, kolikokrat se beseda ali fraza pojavi v podobnem stavčnem kontekstu kot "{{ realQuery}}".
Boce Juniors. Novi selektor Anglije Sven Goran Eriksson je s 56 odstotki s svojima nekdanjima kluboma Laziom in Sampdorio na petem mestu.
zagotovila pokal Intertoto, zato lahko odigra povsem sproščeno. To velja tudi za največji razočaranji sezone Sampdorio in Udinese. Sezono bosta oba končala precej nižje od pričakovanj, morda pa lahko tokrat navijačem ponudita vsaj
igrati. Nočem biti prepotenten, vendar me mnogi slovenski novinarji sploh niso videli brcati žoge v Genovi za Sampdorio .
drugoligaški sindrom in se privadila na najvišjo konkurenco, vendar pa ima trener Colantuono pred dvobojem s Sampdorio hude glavobole. Poškodovanih je namreč kar osem igralcev, Carozzieri pa ne sme igrati do 21. novembra zavoljo »
, kjer je odigral 64 tekem, vrača v Anglijo. Tam je kot mladenič začel kariero pri Evertonu, pozneje pa igral še za Sampdorio . "Ravno prav star je. Ima dovolj izkušenj, je pa osredotočen igralec, ki zna igrati z žogo. Dobili smo izvrstnega
podaljšku premagal Anderlecht. Katanec je sicer igral tudi v finalu pokala Uefa s Stuttgartom in lige prvakov s Sampdorio . V samostojni Sloveniji je v finalu lige prvakov igral tudi Zlatko Zahovič, ki je izgubil finale lige prvakov v
so zmagali s 5:2. Sampdorio z 2:0 (2:0). Arsenal je s tesnim rezultatom 6:5 premagal varšavsko Legijo.
34:21 (17:9), Madžarska - Maroko 25:19 (10:8). (hw) Sampdorio iz Genove. Novico o napadalcu Bayerna iz Münchna in dolgoletnemu nemškemu reprezentantu je sporočil
prvenstva. Takole se je vnovični italijanski reprezentant veselil tudi enega od dveh golov na tekmi med Sampdorio in Juventusom v Genovi.
za prvaka. V zadnji dve tekmi gre Inter samo s tremi točkami prednosti pred Romo, ki je v Genovi gladko opravila s Sampdorio s 3:0. V razmaku od 75. do 85. minute je zabila vse tri gole.
registrirati s 3:0 v korist Črnogorcev. To bi pomenilo, da bi se v drugem krogu kvalifikacij z italijansko Sampdorio namesto Hajdukovih pomerili igralci Budućnosti.
), Argentina - Mehika (v noči na ponedeljek) Sampdorio . Triintridesetletnik, ki je bil pri klubu iz večnega mesta obsojen na sedenje na klopi, saj igra na podobnem
. Končni izid je v 57. minuti postavil Maicon. Sampdorio in ji prizadejal šele tretji poraz v sezoni.
. Krhin je v igro vstopil v 66. minuti pri rezultatu 1:0. Sampdorio prehitel južnjake na drugem mestu. Samir Handanović je bil nemočen v prvem polčasu, ko so gostje povedli po
mojster domače prvenstvo že odkljukal. Sampdorii ne bo »utrgalo« ravno proti njim. Predsednik Massimo Moratti je medtem potrdil podaljšanje pogodbe z 31-letnim
V tem korpusu ni primerov rabe za ta izraz.