sorodni izrazi in sinonimi v sodobni slovenščini, hrvaščini in srbščini
Podobnost besed in fraz med rezultati je odvisna od tega, kolikokrat se beseda ali fraza pojavi v podobnem stavčnem kontekstu kot "goran jagodnik".
Podobnost besed in fraz med rezultati je odvisna od tega, kolikokrat se beseda ali fraza pojavi v podobnem stavčnem kontekstu kot "{{ realQuery}}".
pravi hranjenju moči najboljših. Goran Jagodnik . Prvi je z Benettonom premagal atenski AEK s 103:83, Slokar pa je bil z 20 točkami (met za dve 7:7) skupaj s
. Pri rezultatu 25:41 je tretjo osebno napako ob nič kaj Slovencem »prijaznem« sodniškem kriteriju dobil še Goran Jagodnik . Medtem so Litovci zadevali z vseh mogočih položajev, poltri minute pred koncem polčasa pa si priigrali že
je to tudi uspelo. Goranom Jagodnikom in Uniksom, drugim z lestvice. Z 82:72 je zmagala Lokomotiva, Jagodnik pa je prispeval 5 točk (za 2 - 1:4, za 3 - 1:3)
za vodstvo s 70:65. Dvakrat je bil uspešen Sasu Salin. Delo sta nato s po dvema zadetima prostima metoma dokončala Goran Jagodnik in Dino Murić.
7:20 (Erceg 4, Tepić, Aleksandrov, Teodosić). Goran Jagodnik , Matjaž Smodiš in Rašo Nesterovič. Srbi so sicer prešli v vodstvo z 2:0, nato pa so naši s koši Smodiša,
šest točk zaostanka (38:32). Tik pred nadaljevanjem je v dvorano prikorakal nekdanji kapetan Ljubljančanov Goran Jagodnik , ki nad videnim sprva ni mogel biti razočaran. Olimpija je namreč po manjši strelski krizi v napadu spet začela
21 minut in je tekmo končal z indeksom -7) niso spremenili v pogodbo. Povsem drugače gre na Poljskem pri prvakih Goranu Jagodniku , ki je bil ob tesni zmagi svojega kluba spet najboljši igralec.
proti Leverkusnu s 87:79. Za 22 točk met za dve 8-5, za tri 5-3 in prosti meti 7-3. Na parketu 33 minut. Goran Jagodnik (Prokom): Nova sezona, stare navade. Vodilni strelec za domačo zmago s Czarnim s 65:57. Številke so 31 minut, 19
znal umirjati igro, ko je bilo treba, Dragić pa dodati mladostno iskrivost in atraktivnost. Domen Lorbek in Goran Jagodnik sicer znova nista blestela, čeprav sta se močno trudila, zato pa je blestela centrska linija. Smodiš je potegnil
, San Antonio Spurs - Houston Rockets 86:80, Minnesota Timberwolves - Washington Wizards 109:98. Goran Jagodnik je znova blestel v četrtkovem evroligaškem obračunu 3. kroga skupine B med Armani Milanom in poljskim Prokomom.
so v prvem krogu doma premagali Lietuvos Rytas, Prokom Trefl pa je pričakovano visoko izgubil v Tel Avivu. Goran Jagodnik je bil z 12 doseženimi točkami tretji strelec ekipe. Kljub porazu Lietuvosa v uvodnem nastopu Vilno pred
primorske korenine, korenine Uroša Slokarja sežejo na Ajdovsko, Jake Lakoviča pa v zamejstvo, v bližino Trsta. Goran Jagodnik je košarkarsko pot začel v Kopru, prej pa je igral nogomet, s katerim je povsem zasvojena njegova družina. Oče
prebivališče in davčno rezidentstvo sta različna statusa, a vendarle sta pogosto v isti državi. Košarkar Goran Jagodnik je igral na Poljskem, v Rusiji, Turčiji, Srbiji in na Češkem. Kako si je urejal status, kako slovenski športnik
Melia, kjer bivajo vse štiri reprezentance iz predtekmovalne skupine D, sta se udeležila tudi Jaka Lakovič in Goran Jagodnik . Slednji meni, da so vse tri ekipe iz Alicanteja premagljive. »Treba je vedeti, da se ne pripravljamo zgolj na
igra ni stekla. Goran Jagodnik , Matjaž Smodiš in Rašo Nesterovič. Ta je hitro dvakrat zadel za vodstvo s 4:2, vendar je bilo to tudi zadnje
V tem korpusu ni primerov rabe za ta izraz.