sorodni izrazi in sinonimi v sodobni slovenščini, hrvaščini in srbščini
Podobnost besed in fraz med rezultati je odvisna od tega, kolikokrat se beseda ali fraza pojavi v podobnem stavčnem kontekstu kot "iverson".
Podobnost besed in fraz med rezultati je odvisna od tega, kolikokrat se beseda ali fraza pojavi v podobnem stavčnem kontekstu kot "{{ realQuery}}".
. Detroit je dosegel dvanajsto zmago v zadnjih 13 tekmah in dodobra izkoristil odsotnost poškodovanega Allena Iversona . Rus Andrej Kirilenko je 14 od svojih 24 točk dosegel v zadnji četrtini za zmago Utaha nad Sacramentom, ki v zadnji
Aleš Horvat: umetnik
oglas
preden je prišlo do dvojnega pokrivanja. Tokrat mi je uspelo, vedno pa proti tako dobri obrambi ne gre," je dejal Iverson . Center Philadelphie Dikembe Mutombo, ki so ga ta teden že četrtič izbrali za najboljšega obrambnega igralca
je s tem prekinil negativni niz petih porazov, ustavil jih ni niti prvi strelec lige, ponos Philadelphie Allen Iverson . Slednji je tokrat zbral "le" 31 točk in si s tem pokvaril povprečje na 33,09 koša na tekmo, s čimer je zasedel drugo
javnost zapisala zakonca Jordan. Iverson (Philadelphia) in Vince Carter (Toronto). Polna volje, dokazovanja in športnih ciljev sta se podala v boj, v
, ki je dosegel 18 točk. Največji zvezdnik, Tim Duncan, je zbral le 12 točk. Pri zmagovalcih je blestel Allen Iverson (27 točk, met iz igre 10-18, sedemkrat pa je uspešno podal). Brezčevi Risi iz Charlotta so tesno s 105:109
vsako minuto, vsako priložnost za met." Rose je dosegel 30 točk za Indiano, Miller 19 točk. Gostom 28 točk Allena Iversona ni pomagalo, zanje pa je porabil kar 25 metov. Toni Kukoč je v 26 minutah dosegel samo osem točk.
legendarna zadevalca Wilt Chamberlain na desetem, Nowitzki pa na trinajstem mestu. In ja, seveda, tudi Allen Iverson , nori potrošnik žog, ki jo je, kadar jo je dobil, redko vrnil. Nekako razumljivo se zdi, da v naboru največjih
pa so izkoristili vsaj 50 odstotkov metov; skupna bera moštva je bila kar 64 %. Prvi zvezdnik Philadelphie, Allen Iverson , je denimo dosegel kar 37 točk, a s skromnim metom 12:35.
od štiri do šest tednov, v tem času pa ga bom zamenjal njegov dosedanji pomočnik Del Harris. Za poražence je Allen Iverson dosegel 26 točk, Hrvat Toni Kukoč pa je prispeval 11 točk in šest skokov.
nadaljuje niz uspehov in je edino moštvo, ki v tej sezoni še ne pozna poraza (10 zmag). Prvi zvezdnik moštva Allen Iverson je dosegel 26 točk in prispeval osem podaj, pod košema pa je blestel Theo Ratliff (21).
pa je še 12 skokov in pet asistenc. Zanimivo, da ni poskušal metati niti ene trojke. Philadelphia je brez Allena Iversona začela sezono z 0-5, odkar je stopil na parket Iverson, pa ima 7-0. Za zmago proti slabemu Clevelandu je bil dovolj
, hčerko pa je nekoč pustil v hotelski sobi z moškim, ki ga mama sploh ni poznala," je odločitev obrazložil sodnik. Iversona pa že dalj časa pestijo tudi hude finančne težave. Kot poročajo ameriški mediji, je košarkar zaradi dolgov ta
zmaga proti mojemu prijatelju Allenu. Dobro smo se mu oddolžili," je govoril Webber, ki je iz igre metal 23-11. Iverson jih je namreč decembra v Sacramentu premagal sam, ko je nasul neverjetnih 46 točk. Čeprav ga zdaj bolijo kolki, je
in dosegli že sedmo zmago v zadnjih osmih tekmah. Najboljši strelec gostov je bil Glen Rice s 27 točkami. Allen Iverson je dosegel 31 košev in imel 9 asistenc v moštvu Philadelphie.
V tem korpusu ni primerov rabe za ta izraz.